Szkolenia

Klient z niepełnosprawnością – szkolenie z dostępności usług dla Klientów z niepełnosprawnością.


Tematycznie dostosowane do zamawiającego. Szkolenie pomocne wszędzie tam, gdzie możliwy jest kontakt z drugim człowiekiem m.in. #edukacja #służbazdrowia, #sądownictwo i #adwokatura #prokuratura #administracjapubliczna #usługibankowe #turystyka, #instytucjekulturalne #policja .


Dostępność Naszych usług to większy zysk, a przede wszystkim więcej zadowolonych Klientów. Możliwość dopasowania usług do potrzeb ponad 5 milionów obywateli – BEZCENNA

Cena 230 zł za godzinę

Tryb online, możliwy stacjonarny na terenie Lublina i okolic

Relacja terapeutyczna pozwala na poprawę jakości diagnostyki i procesu leczenia. Współpraca z Pacjentami i ich zaangażowanie to jeden z elementów zaczynających cały proces leczenia.

Relacja zaangażowana to przestrzeń na poznanie drugiego człowieka, jego dylematów i oddania mu części odpowiedzialności za jego zdrowie. Tej części, gdzie wykonuje się zalecenia i skierowania

 

Cena 230 zł za godzinę;

 

Tryb online, możliwy stacjonarny na terenie Lublina i okolic

Wypalenie zawodowe i zmęczenie współczuciem to dwa zjawiska utrudniające czerpanie satysfakcji z pracy zawodowej, a w ostateczności prowadzące do zmiany pracy i obciążeń psychicznych.

Profilaktyka zdrowia wśród pracowników służby zdrowia to niedoceniany, ale niezbędny element zwłaszcza przy zapaści służby zdrowia, która ma miejsce.

 

Cena 230 zł za godzinę;

 

Tryb online, możliwy stacjonarny na terenie Lublina i okolic