O mnie

Nazywam się Barbara Jurkowska jestem psychologiem i terapeutą Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach Moją misją jest współtowarzyszenie kobietom, mężczyznom, nastolatkom podczas kryzysów, zmian pojawiających się w ich życiu i wspólne szukanie rozwiązań, adekwatnych i akceptowalnych przez moich Klientów  

Zapraszam do przestrzeni wolnej od diagnoz i etykiet, otwartej na poznanie Ciebie - człowieka z jego troskami, wyborami, wątpliwościami, a z drugiej strony z sukcesami, wyborami, zmianami i wyzwaniami. W moim gabinecie możesz liczyć na  empatię, cierpliwość, brak ocen, przestrzeń dla wszystkich emocji i tych przyjemnych i tych trudnych, autonomię. 

Nie ma tu miejsca na tematy tabu, jest miejsce na Twoje emocje i Twoje Rozwiązania. Z mojej strony oczekuj akceptacji, empatii, szacunku do Twoich wyborów. Obiecuje wspólne odkrywanie Mocy Rozwiązań z dodatkiem poczucia humoru i dystansu do świata.

Zostałam nominowana przez Dziennik Wschodni do Plebiscytu Kobieta Sukcesu 2020. Niestety nie wygrałam... ale to i tak miłe :)